0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
-
-
پرسپولیس
inprogress
۱۹:۰۵
AL Taawoun FC
-
-
AL Duhail SC
inprogress
۱۹:۰۵
پرسپولیس
-
-
Sharjah FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
اتلتیکو مادرید
-
-
لیورپول
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
دورتموند
-
-
پاریسن ژرمن
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group D
السد
-
-
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
inprogress
۱۹:۰۵
AL Ain FC
۱
۲
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۲۵
  International Clubs AFC Champions League, Group F
FC Tokyo
۱
۰
Perth Glory
Finished
۱۳:۳۰
Shanghai Shenhua
-
-
Ulsan Hyundai
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Group E
FC Seoul
۱
۰
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangrai United
۰
۱
Beijing Guoan
Finished
۱۵:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Ohud Medina
-
-
AL Khaleej Saihat FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel National League
Maccabi Ironi Petah Tikva FC
-
-
Hapoel Ashkelon FC
inprogress
۲۰:۳۵
Hapoel Rishon Lezion FC
-
-
Hapoel Petah Tikva FC
inprogress
۲۰:۳۵
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Beitar Tel Aviv Ramla FC
inprogress
۲۰:۳۵
Hapoel Acre FC
-
-
Hapoel Afula FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
-
-
Maccabi Achi Nazareth FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Hapoel Nof Hagalil FC
-
-
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
inprogress
۲۰:۳۵
FC Kafr Qasim
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
inprogress
۲۰:۳۵
  Russia FNL Cup
Riga FC
-
-
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۷:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۳
۳
FC Tom Tomsk
Finished
۱۴:۱۵
FC Tambov
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۱:۳۰
SKA Rostov
-
-
FC Mordovia Saransk
inprogress
۱۹:۴۵
  England League One
Oxford United
-
-
ای‌اف‌سی ویمبلدون
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ساوتند
-
-
گلینگهام
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Chile Primera Division
Union Espanola
۱
۲
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Superliga
ایندیپندنته
۱
۱
Arsenal De Sarandi
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes De La Plata
۱
۲
Defensa Y Justicia
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
۴
۲
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Fk Yadro St Petersburg
۶
۰
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow
۲
۰
Valerenga IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Pskov-747
۱
۱
Zvezda St Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Fc Van
۱
۲
Sevan FC
Finished
۱۲:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
FC Chernomorets Novorossijsk
Finished
۱۱:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۲
Sokol Ostroda
Finished
۱۵:۰۰
Bukovina Chernovtsy
۱
۱
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۵:۳۰
Krystal Kherson
۱
۱
Tavriya Simferopol
Finished
۱۵:۳۰
MFC Mykolaiv
۳
۰
Enerhiya Nova Kakhovka
Finished
۱۴:۳۰
FC Ararat Yerevan 2
-
-
FC Lokomotiv Yerevan
inprogress
۱۳:۰۰
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
۶
۱
FK Bsk 1926
Finished
۱۳:۰۰
Leningradets
۲
۱
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Trajal Krusevac
۳
۱
FK Car Konstantin
Finished
۱۵:۳۰
Granicar Zupanja
-
-
HNK Cibalia Vinkovci
inprogress
۱۹:۳۰
St. Truidense VV
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
As Municipal Sr Brasov
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۶:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Cement Beocin
Finished
۱۶:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Fc Ufa-2
Finished
۱۸:۰۰
NS Mura
-
-
NK Odranci
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
1.SK Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sv Kainach
-
-
Atus Barnbach
inprogress
۲۰:۳۰
FC Giessen 1927 Teutonia 1900 VfB
-
-
SV Viktoria Aschaffenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Strilets Strilky
-
-
Fc Vovchatychi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Stripfing
-
-
FC Mistelbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Ilzer SV
-
-
Ufc Markt Allhau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
Korneuburg ASC Marathon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SVU Kapfenstein
-
-
Usv Neuhaus Am Klausenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Ismaning
-
-
SE Freising
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC/ESV Parndorf 1919
-
-
Sc Gattendorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Siegburger SV 04
-
-
Sv Windhagen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Piberstein Lankowitz
-
-
USV Edelschrott
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SC St Margarethen An Der Raab
-
-
Sv Ilztal 1962
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Montenegro 1. CFL
FK Kom
۰
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۵:۰۰
FK Mladost Ljeskopolje
-
-
FK Buducnost
Finished
۱۷:۳۰
FK Zeta Golubovci
-
-
FK Sutjeska
inprogress
۲۰:۰۰
  International Youth U20 Copa Libertadores, Group C
Independiente Del Valle
۲
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Colo Colo
۳
۰
Cd Jorge Wilstermann
Finished
۰۲:۴۵
  Scotland Scottish Cup
مودر وول
-
-
ST Mirren
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England National League
باروو
-
-
داور اتلتیک
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Barnet FC
-
-
Harrogate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Paulista, Serie A1
Ituano FC SP
۱
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
  Algeria U21 Ligue 2
Jsm Skikda
۰
۲
Jsm Bejaia
Finished
۱۴:۳۰
DRB Tadjenant
۲
۲
Olympique Medea
Finished
۱۴:۳۰
USM El Harrach
۳
۰
Om Arzew
Finished
۱۴:۳۰
AS Khroub
۴
۱
RC Arba
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Estudiantes Río Cuarto
۳
۲
CA Platense
Finished
۰۳:۴۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Wfc Neman
۳
۱
Gintra Universitetas
Finished
۱۵:۴۵
Zhilstroy-2 Kharkiv
۶
۰
Ladomyr Volodymyr-Volynskyi
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Primera B, Apertura
Barranquilla FC
۰
۰
Real Cartagena FC
Finished
۰۴:۱۰
CD Atletico Huila
۱
۱
Fortaleza FC
Finished
۰۳:۳۰
  Portugal U19 Division 2
Maritimo
۱
۰
Grupo Sportivo Loures
Finished
۱۳:۳۰
  Uganda Premier League
Vipers SC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۶:۳۰
Wakiso Giants FC
-
-
Maroons FC
Finished
۱۷:۰۰
Busoga United FC
-
-
Uganda Revenue Authority FC
Finished
۱۷:۰۰
Uganda Police Fc
-
-
Bright Stars Fc
Finished
۱۷:۰۰
  England EFL Trophy, Knockout stage
پورتسموث
-
-
اکسترسیتی
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Mineiro, Modulo I
Coimbra EC MG
۰
۲
America FC MG
Finished
۰۳:۰۰
  Netherlands U19 Eredivisie
Willem Ii/Rkc
-
-
PEC Zwolle
inprogress
۱۹:۰۰
  Scotland League One
Falkirk FC
-
-
East Fife FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Youth U20 CONCACAF Championship, Qualification
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۳
Guyana
Finished
۰۲:۰۰
Nicaragua
۴
۰
Montserrat
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
SD Imperatriz MA
۱
۲
Fortaleza EC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Morocco Botola
Olympique Club of Khouribga
-
-
OCS Olympique De Safi
inprogress
۱۹:۳۰
  Tanzania Premier League
Mbeya City FC
-
-
Lipuli FC
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
-
-
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
-
-
Kagera Sugar
inprogress
۱۹:۳۰
Polisi Tanzania Fc
-
-
Young Africans SC
Finished
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
-
-
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Mbao FC
-
-
Singida United
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union Fc
-
-
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Riestra
۰
۰
CA Quilmes
Finished
۱۵:۳۰
CA Barracas Central Reserve
-
-
Club Almagro
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England League Two
Macclesfield Town
-
-
Plymouth Argyle
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Poseidon Geraniou
-
-
Talos Melidoniou
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Sarmiento de Leones
-
-
Universitario de Villa Maria
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  Uruguay U19 League
سی‌آ پروگرسو
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Algeria Ligue 2
RC Arbaa
-
-
MO Bejaia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
-
-
Paradou AC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games
Scotland
-
-
Czech Republic
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Reservecompetitie, 2nd Stage, Group A
بردا NAC
-
-
جونگ گو آهید اگلس
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  International Youth U19 Club Friendly Games
VfL Wolfsburg
-
-
Union 1861 Schonebeck
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید